Prowadzący

Maria Stępień- magister położnictwa. Prywatnie mama trojki dzieci.  Od 2008 roku jest  związana z pracą w szpitalu w Trzebnicy na oddziałach takich jak patologia ciąży oraz oddział położniczy. Obecnie realizuje się jako położna bloku porodowego. Mając świadomość iż właściwe przygotowanie do porodu oraz spokój rodzącej maja ogromny wpływ na jego przebieg, chce podzielić się z Państwem swoją wiedzą i doświadczeniem, przygotowując Was  tym samym do świadomego  odbycia niezwykle szczytnego zadania jakim jest wydanie dziecka na świat. Stale podnosi swoje kwalifikacje, ponieważ w ten sposób jest w stanie pomóc  Wam: ciężarnym, rodzącym, położnicom oraz mamom chcącym karmić piersią.

Katarzyna Gediga- dietetyk, dyplomowany technolog żywności i żywienia człowieka.  Walczy niestrudzenie z mitami jakimi obrosło żywienie mam karmiących, przywraca prawo do jedzenia owoców, surowych warzyw i wszystkich innych wartościowych produktów wykluczanych z diety karmiących z powodu przekonań nie popartych żadną obiektywną wiedzą. Prowadzi autorskie spotkania dotyczące diety w ciąży, podczas karmienia piersią, rozszerzania diety niemowląt. Na bazie doświadczeń z własnymi dziećmi- Zosią i Wojtkiem oraz wielu godzin gabinetowej pracy z dziećmi i zajęć w przedszkolach, przemyca sposoby na zachęcanie do próbowania nowych smaków. Podczas zajęć w Szkole Rodzenia Skupia się na aktualnych dzienniczkach żywieniowych uczestników- także tatusiów :)

Iwona Rumińska - psycholog, psychodietetyk. W pracy z kobietami ciężarnymi, mamami i tatusiami skupia się na możliwie najbardziej całościowym ujęciu systemu rodziny i wsparcia przekazywanego w niej sobie nawzajem. Prowadzi zajęcia dotyczące lęków i strachów przyszłych rodziców. Realizuje autorski projekt zajęć TYLKO dla Pań i TYLKO dla Panów, gdzie skupia się na odczuciach kobiet i mężczyzn w odniesieniu do ciąży, porodu i bycia rodzicem. Podczas spotkań nie ma tematów tabu. Przywraca normalność rozmowom o sprawach fizjologii, relacjach i obawach związanych z ciążą, porodem, ojcostwem i macierzyństwem. Jako mama Emilki i Alicji, praktykujący psycholog i autorka licznych spotkań w przedszkolach i szkołach prowadzi zajęcia z zakresu psychologii rozwoju dziecka.

Weronika Meller- fizjoterapeuta dziecięcy. Studia magisterskie i kolejne szkolenia pozwoliły jej jeszcze dokładniej poznać możliwości pracy z dziećmi z uszkodzeniami ośrodkowego układu nerwowego oraz prowadzić instruktaże dla Rodziców i wczesne wspomaganie rozwoju niemowląt. Praca w Ośrodku Rehabilitacji Dziennej „Bobath” w Psarach oraz prowadzenie spotkań w domu pacjenta umożliwia wykorzystywanie wiedzy zdobywanej na studiach, szkoleniach i warsztatach by w jak najlepszy sposób wspomagać rozwój małych podopiecznych.

Jakub Durczak – fizjoterapeuta, osteopata. Posiada wieloletnie  doświadczenie w pracy z bólem, planowaniu oraz prowadzeniu terapii pacjentek w trakcie ciąży i po porodzie. Przyszłe mamy często skarżą się na bóle pleców, nóg, miednicy, obrzęki stóp, drętwienie rąk i wiele innych dolegliwości. Tu z pomocą przychodzą zabiegi manualne. Podczas zajęć w Szkole Rodzenia specjalista pokazuje potencjał tych zabiegów w leczeniu ww. dolegliwości. Jego doświadczenie pozwoliło wypracować skuteczne i unikalne podejście do leczenia wad postawy u dzieci. Prywatnie tata Poli i Tymka.

Joanna Micor- certyfikowany trener Masażu Shantala. Prywatnie mama Filipa, który spowodował, że dziecko i jego potrzeby znalazły się w centrum jej zainteresowań. Zalety Masażu Shantala, który początkowo przeznaczony był tylko dla duetu mamy z synem, spowodowały chęć szerzenia wiedzy na temat bliskości i mocy dotyku. „Masaż Shantala- dotyk miłości dla Twojego dziecka.”

Małgorzata Krawiec- trener chustonoszenia. Mama Karola i Helenki, zafascynowana tym, jak pawidłowa pielęgnacja wpływa na dzieci uończyła kurs pielęgnarcji neurorozwojowej i rozwoju dziecka w pierwszym roku życia. Założycielka WrapWrapBaby.

Joanna Zimny- trener chustnonoszenia. Jako mama Hani i Antosia, żeby poszerzyć wiedzę ukończyła kurs pielęgnacji neurorozwojowej i pediatryczny kurs pierwszej pomocy. Założycielka WrapWrapBaby.

 

Rejestracja tel. 609-320-661

Fotografie na stronie publikujemy dzięki uprzejmości pani Anny Mikołajczyk- zachęcamy do udziału w sesjach ciążowych i noworodkowych. Tel. 790-404-484