Konsultacje on-line

Z uwagi na zapotrzebowanie naszych Klientów na pomoc udzielaną w formie elektronicznej, proponujemy konsultacje on-line. Usługa dedykowana jest osobom, które nie mają możliwości odwiedzenia naszego Centrum Zdrowia, a chcą uzyskać fachową pomoc w walce z nadwagą, otyłością, pomoc w tworzeniu diety w różnego rodzaju jednostkach chorobowych. Skuteczność usługi jest determinowana rzetelnością i szczegółowością informacji przekazanych przez Pacjenta.

Jak przebiegają konsultacje?

Po zgłoszeniu chęci skorzystania z opieki on-line, wspólnie określamy oczekiwania, cele i możliwości. Pacjent dostarcza dokumentację medyczną (e-mail, poczta), proszę kliknąć w celu poznania szczegółów - badania.

Specjalista przekazuje zarys postępowania, nie wykluczone, że dostaniecie Państwo do wyboru 2 możliwości.Po dokonaniu wyboru, opłacacie Państwo pierwszą konsultację (wywiad i np.: opracowanie planu żywieniowego na 2 tygodnie).

Dostajecie Państwo na swój adres e-mail, opracowany indywidualnie, plan żywieniowy.

Współpracę kontynuujemy do osiągnięcia założonego celu :)

Podczas całego procesu specjalista dostępny jest pod telefonem, adresem e-mail i numerem skype - po wcześniejszym ustaleniu terminu.

Oprócz pracy z doradcą żywieniowym, opiekuje się Państwem psycholog specjalista ds. motywowania pacjenta w zmianie nawyków zdrowotnych. Jeśli uznacie Państwo, że potrzebujecie częstszego, niż proponuje doradca żywieniowy, wsparcia psychologicznego, należy o tym informować specjalistę.

ZAPRASZAMY!